-10%


Алюмінієві ролети (колір Сірий) ш2000, в2600
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Алюмінієві пінонаповнені ролети (рольставні) профіль 45 ш 2000 габарит виробу, в 2600 габарит виробу , колір Сірий, пружина + замок
Базова комплектація:
- Короб у складі являє собою зібраний захисний короб із бічними кришками, валом і капсулами, механізмом керування — ручним;
- полотно з пінозаповненого профілю з бічними замками, що запобігають мінливості профілю;
- кінцевий профіль з ущільнювачем, у кінцевий профіль можуть бути встановлені замикаючі механізми;
- комплект напрямних профілів з ущільнювачем, великий вибір стандартних і посилених напрямних дає змогу підібрати профілі для рольових систем, що встановлюються на прорізах будь-яких розмірів, з урахуванням вітрових навантажень і вимог щодо злагомостійкості;
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Рольставні |
| Матеріал | Метал |
| Тип ламелі | Пінозаповнена алюмінієва |
| Спосіб управління | Механічний пружинний |
| Ширина конструкції | 2200 мм |
| Висота конструкції | 2500 мм |
| Ширина ламелі (мм) | 55 мм |
| Висота коробу | 205 мм |
| Ширина направляючої | 65 мм |
| Стан | Новий |
| Конструкція полотна воріт | Рулонна |
- Ціна: 18 000 ₴/комплект
