Продавець Офіційний представник FAAC (Італія) розвиває свій бізнес на Prom.ua 14 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
1294 відгуків

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Вашу заявку буде оброблено найближчим робочим днем.

Установка ролетних воріт: докладна інструкція

Установка ролетних воріт: докладна інструкція

Сьогодні стало модним оптимізувати простір таким чином, щоб залишити більше місця для функціональних та інтер'єрних рішень. У цю концепцію дуже органічно вписалися ролетні ворота, які фактично не займають корисну площу, і одночасно з цим є надійною перешкодою від несанкціонованого проникнення. В спеціалізованому розділі каталогу нашого магазина ви зможете вибрати ролетні ворота в гараж купівля це тільки половина справи. Куди більше часу займе установка. Якщо відчуваєте, що впораєтеся без сторонньої допомоги, ця інструкція для вас! Так, установка ролетних воріт непросте захід, але якщо діяти поступово, позитивний результат буде неодмінно досягнуть. Почнемо наш екскурс з огляду типів монтажу.

 

Різні техніки облаштування ролетних воріт

Зовнішній монтаж виконується в так званому захисному коробі, в якому ламелі розміщується після підняття. Якщо роботи проводяться всередині будівлі, застосовують консольний підхід. Ворота ставляться без короба. Рух здійснюється по напрямних. Така техніка установки мінімізує тиск на підвіси і, як наслідок, продовжує життя всієї конструкції. Ми згадали про двох підходах, але є ще установка гаражних ролетних воріт, яка залежить від розташування полотна і отвору.

Є деякі тонкощі, що стосуються роботи з коробом. Його монтують поверх отвору, або ж всередині нього. Внутрішню установку називають вбудованої. Її гідності, це відсутність виступів. У закритому вигляді полотно становить єдину площину зі стіною. Естетично вигідний підхід, але тоді ви повинні бути готові пожертвувати шириною отвору. Накладної метод не відбирає дорогоцінні сантиметри, але позбавляє лицьову частину будівлі злитої фактури. Реалізується як при розміщенні всередині, так і в якості зовнішнього монтажу.

Окремо варто згадати монтаж ролетних воріт за комбінованої технології. Для цього над отвором облаштовується ніша, в яку поміщають короб з роллетом. Така техніка залишає відкритим прохід, плюс з зовнішньої сторони нічого не виступає. А якщо вибрати полотно під колір стіни, після опускання весь простір заллється єдиної палітрою.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! На вибір монтажної техніки впливає висота притолоки. Є запас в 10-20 сантиметрів? Використовуйте низьку установку. В запасі до 50 сантиметрів? Обирайте будь-який із стандартних методів.

 

Що входить в ролетний комплект?

Огляд комплектації допоможе скласти уявлення про елементи, з якими нам доведеться працювати. Отже, ролетні ворота пристрій яких нагадує згортається рулон паперу, виготовляють з міцних сталевих або пенонаполненних ламелей. Ширина кожного елемента не перевищує 8-й сантиметрів. Ламелі об'єднуються в єдину систему шарнірами і кріпляться на коробі, який в свою чергу з'єднується з капітальними елементами будови. Ролети виготовляються на заводах (приїжджають окремо напрямні, короб, ламелі та фурнітура), зробити їх самостійно не вийде.

У стандартну комплектацію входять:

  • короб в зборі являє собою зібраний захисний короб з бічними кришками, валом і капсулами, механізмом управління — ручним або автоматичним;

  • полотно з пенозаполненного профілю з бічними замками, що запобігають розбіжність профілю;

  • кінцевий профіль з ущільнювачем, в кінцевий профіль можуть бути встановлені замикаючі механізми;

  • комплект направляючих профілів з ущільнювачем, великий вибір стандартних та підсилених напрямних дозволяє підібрати профілі для ролетних систем, що встановлюються на отворах будь-яких розмірів, з урахуванням вітрових навантажень та вимог з безпеки;

  • ручний або автоматичний привід.

Ми перерахували набір механічних елементів, докуповуються окремо: блок управління, приймач і пульт. Для монтажу потрібні: рівень, свердла, викрутки, анкери з дюбелями на 10 мм, саморізи і перфоратор.

 

Порядок монтажних робіт

Весь процес ділиться на два етапи: облаштування направляючих, монтаж самих ролетів. Будь-яка установка рулонних воріт починається з оптимізації простору. Розкладаємо на землі поруч з місцем робіт комплектні елементи, очищаємо проріз, пристенки. Якщо необхідно, замазуємо тріщини, вирівнюємо поверхню шпаклівкою. Без рівних стін можна забути про щільному приляганні ролетів з боків. Як тільки підготовка закінчена, приступаємо безпосередньо до установки.

  1. Крепим направляющие. При ширине ворот свыше полутора метров, монтаж следует проводить вдвоем. Для начала крепим боковые профили, просверливая в них по два отверстия, диаметром 4 мм. Максимальное расстояние между крепежами – 50 см. Внутри помещения делаем отверстия для размещения пружины, предназначенной для фиксации механизм управления. Теперь собираем короб, объединяя его с боковыми крышками. Пружину загоняем в вал и монтируем на притолоке. Приступаем к разметке крепежных элементов. Для этого опираем короб на поверхность проема. Каркас закрепляется саморезами и анкерами. Отверстия декорируются пробками из комплекта.

  2. Монтируем роллеты. Теперь, когда у нас есть каркас, остается установить полотно. Делаем это по направляющим, пропуская через вал. Заводим края ламелей, концевым профилем крепим край на нижней планке. В последней ламели размещаем стопоры, которые помогают удерживать ламели. Роллеты и отверстия закрываются крышками. Остается разместить кассету и ролик в притолоке.

Саморезы и другие крепежные элементы следует затягивать равномерно, чтобы конструкция в итоге не оказалась перекошенной. И дело здесь не только в нарушении эстетического восприятия, а прежде всего, в неравномерном распределении нагрузки на механизм.

Что ж, теперь вы знаете, как установить роллетные ворота, остается проверить результаты нашей работы. Несколько раз открываем и закрываем роллеты. Если полотно движется плавно, мы четко настроили горизонтальный уровень. Снимаем защитную пленку, и получаем удовольствие от использования ворот!

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner